erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Brigáda

Když jsem studovala, musela jsem si hledat různé příležitosti k výdělku. Rodiče mi sice dávali nějaké kapesné, ale znáte to: nějaké peníze vždycky schází. Celkem dobrá možnost pro mne byly úklidové brigády. Chodila jsem uklízet kanceláře různých firem – časově mi to vyhovovalo, a nějaké peníze za to byly.

brigada-01 Tenkrát jsem měla jsem období kdy jsem se rozešla se svým přítelem. Chodila jsem na diskotéky a za zábavou, ale byla jsem sama. A čím déle to trvalo, tím víc mi chyběl chlap. Musela jsem tehdy být pekelně nadržená, protože jinak nevím jak bych našla odvahu k tomu, co se stalo jeden večer právě při jedné úklidové brigádě.

Uklízela jsem pozdě večer v jedné firmě. Už mohlo být po deváté večer a kanceláře byly prázdné. Všechny, až na jednu. Tam seděli programátoři a něco spolu řešili. Trochu jsem je znala, takovéhle přesčasy mívali často. Vždycky byli zabraní do nějaké veledůležité diskuse, a mne jakoby vůbec nevnímali. A mne to pěkně štvalo!

Ten večer to bylo stejné. Padala tam samá cizí slova, a na hezkou holku se nikdo ani nepodívá! „Chlapci, vy jste snad buzíci“ šeptala jsem si pro sebe potichu. A oni nic. Byli TAK zabraní do hovoru že neslyšeli. „Jojo… mně si nevšímejte. Co je vám do nadržené chudinky která to už měsíc neměla.“ utrousila jsem o poznání hlasitěji. A ZASE NIC!

brigada-02 brigada-03 „To bych se tady klidně mohla udělat sama, a nikomu tady by to nevadilo. Ani by se nenašel gentleman který by mi pomohl!“ To už jsem říkala docela nahlas, ale nezdálo se, že by to někoho zajímalo. Copak jsou to takoví dubové že mne opravdu neslyší? To se mi nechtělo věřit. Posadila jsem se na vedlejší stůl a začala si hrát se svými bradavkami. Mám je hodně citlivé a když to se mnou chlap doopravdy umí, dokážu se udělat aniž se mne dotkl od pasu níž! Pohladila jsem se, a cítila jsem jak vlhnu. Měla jsem příšerný vztek, že si to dělám už tolik dní jenom sama, a že dokonce o mne nestojí ani chlapi kterým se přímo nabízím. Byla jsem tak dopálená, že jsem ani nepostřehla kdy se atmosféra v kanceláři změnila. Odborný hovor totiž ustával a ustával, až utichl docela.

„Vy nám tady uklízíte?“ zeptal se jeden z těch ňoumů. „Mně si nevšímejte.“ odpověděla jsem. „Já si tady jenom něco udělám a zase půjdu.“ odsekla jsem navštvaně. Tenkrát jsem byla tak vytočená, že jsem už byla fakticky rozhodnutá udělat si to před nimi sama a potom vítězoslavně odkráčet.

brigada-05 Ale ti tři dubové kteří do té chvíli mluvili jenom v samých cizích slovech najednou ožili. „Počkej, my ti s tím pomůžeme“ ozvalo se. A už se kolem mne slétli jako pilné včelky. Dva se přisáli k mým bradavkám jako vyhládlá štěňata a třetí mi hladil zadeček a hledal kde nechal tesař díru! V tu ránu jsem zapomněla na zlost a nechala se laskat třemi páry zvědavých rukou. Začínalo se mi to líbit!

brigada-07 Ten co mi hladil půlky a zkoumal pečlivě žlábek mezi nimi už měl rozepnuté kalhoty a vytahoval z nich svůj nástroj. Cítila jsem jak mne jejich ruce sice dál hladí a laskají, ale zároveň mne pokládají na desku stolu. Sotva jsem ležela, už měli všichni ptáky venku a vnucovali mi je ostošest. Cpali mi je do mušličky, do úst, a na koho nezbyla dírka, ten se mi ho snažil aspoň vtisknout do ruky. Teď jsem si mohla vybírat kterého ptáka chci mít v které dírce! No prostě pohoda! brigada-11 brigada-13 Chvíli jsem se takhle nechala obdělávat. Jenom jsem ležela a nechala do sebe zasouvat ty vzrušené ptáky. Ještě kousek, ještě chvilku… oooh… to je ono, ještě!

Obrátila jsem se, a toho největšího, který byl předtím v mojí kundičce jsem vzala do pusy. Ucítila jsem vůni své šťávičky, a tvrdost ztopořeného penisu. A zároveň, ten, ke kterému jsem se otočila zády, využil příležitosti a vjel do mne. Bože, to je slast!

Jednoho jsem kouřila, druhý mne obdělával zezadu a třetí… ten si ho vzrušením honil přímo před mým obličejem! Copak se to dá vydržet? Nabodla jsem se na úd který do mne pronikal zezadu a měla jsem pocit že mne roztrhne! Vybuchla jsem v báječném orgasmu. Řičela jsem nadšení a rozkoší. Cítila jsem jak mnou proniká mohutný úd a přímo před očima jsem měla dva další. A jejich majitelé očividně toužili po mé štěrbince. Mají ji mít!

brigada-12 Jednoho jsem si hned osedlala. Nasedla jsem si na něj tak prudce že až zalapal po dechu. Rychle se ale vzpamatoval, a za chvíli jsme už šukali jako dvě veverky. Pěkně jsem si ho ojížděla svým tempem, a zbylí dva se mi vnucovali do úst. Brala jsem si je na střídačku, chvílemi je honila, chvílemi kouřila, až byli na vrcholu blaha.

Už nedokážu spočítat kolikrát jsem se tenkrát udělala. Desetkrát? Dvacetkrát? Nevím. Ale bylo to naprosto skvělé. Jakmile jeden z těch tří ochabl, hned na jeho místo nastoupil další, který se s čerstvými silami snažil zavrtat se mi co nejhlouběji do mé kundičky. Bylo to jedno vyvrcholení za druhým. Kluci se ve mně střídali, a ještě se přitom vzájemně hecovali kdo mne udělá rychleji!

brigada-16 A potom, když jsem dostala chuť i na jejich sperma, nebyl to vůbec žádný problém. Prostě jsem si přitáhla k sobě ten nejbližší volný penis, pěkně ho pokouřila, a když se chtěl stáhnout, pěkně jsem si ho přidržela v sobě. Bylo vidět že už se nedokáže ovládat. Křečovitě párkrát přirazil pánví, a už jsem na jazyku cítila proud horkého semene. Byla to lahoda.

Ten večer jsem už s úklidem skončila. Měla jsem co dělat sama se sebou, abych se dala trochu do pořádku. Když jsem odcházela z kanceláře ve které byl vzduch prosycený potem a vůní semene, podklesávaly pode mnou nohy. Cítla jsem se jako bych projela mlátičkou. Ale vzchopila jsem se a zahalekala vesele na ty tři vyšťavené mladíky: „Tak pěkný večer kluci, a nezapomeňte to tady trochu vyluxovat. Já už běžím!“.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 122 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář