Sex po ránu

Jak já miluju sobotní rána! Obzvlášť v létě, kdy je venku krásně, já se probudím a mžourám po pokoji, do kterého se škvírou v závěru prodírá sluníčko. Otevřeným oknem se line vůně léta, na střeše trylkují ptáčci, a já se můžu v posteli lenošivě protahovat. Mhmmm… Martin už vstal, takže mám postel celou celičkou jenom pro sebe. Aaaach… to je žůžo. I když… hm… znáte to. Někdy je zase dobře, když je chlap po ruce. Zvlášť když se probudíte v sobotu ráno, je vám fajn a vzpomínáte,o čem se vám to v noci zdálo. A pak si vzpomenete a… A pak už prostě MUSÍTE vstát a toho chlapa najít, protože jinak bude zle.

sex-venku-011 Sešla jsem dolů a koukla ven. Martin si četl na terase a očividně si taky užíval sobotního rána. Udělala jsem automaticky kafe pro nás oba – takový ranní rituál. Dokud není kafe, nezačal den. I kdyby bylo poledne. Však to taky Martin ocenil.

„Ty jsi moje zlatíčko“ políbil mne a tvářil se jako by se chtěl vrátit ke čtení. Tak já mu uvařím kafe a on takhle? Jako bych byla vosk? Teda… Ale na chlapy se musí opatrně, tak jsem ho vzala za ruku „Jak ses vyspal?“

sex-venku-027 „Jo, prima. A ty?“ no… moc nažhaveně nevypadal. „Já úplně do růžova. A měla jsem krááásné sny.“ nadhodila jsem. „Hm… a co se ti zdálo?“
„Nooo… zdálo se mi, že mám krásné bílé šaty…“ začala jsem. „No to máš!“ usmál se Martin. „A moc ti to sluší.“
Tohle nejsou šaty!“ zasyčela jsem pokud možno klidným hlasem, až ptáci v na střeše přestali zpívat. „Tohle je sice bílé, ale je to spodní prádlo!“ Prostě – chlap. „No, ale stejně ti to sluší“ snažil se to vyžehlit. No dobrá. „Měla jsem na sobě krásné bílé šaty s vlečkou, a prsteníčku nádherný snubní prsten s krásně broušeným briliantíkem. A jela jsem v kočáře s šestispřežím a všude bylo plno slávy, konfety, slavobrány, muzika…“

sex-venku-036 „Vem si mne“ řekla jsem tichým vemlouvavým hlasem. „Tak jo.“ pokrčil rameny Martin. „Bílé šaty už máš,“ zašklebil se, „ještě dokoupíme snubní prsteny a šestispřeží kladrubáků“. Ten chlap si prostě ze všeho dělá srandu. Nedalo se nic dělat. Skočila jsem na něj a začala mu svlékat košili.

sex-venku-066 „Vem si mne hned, ty rošťáku. Hned tady a teď! Víš o čem se mi taky zdálo? Zdálo se mi, jak jdu v noci lesem a potkala jsem tě, ale to jsem tě jako neznala a ty ses mi líbil, ale zároveň jsi byl takový… no… dotěrný a já jsem tě chtěla ale zase ne tak rychle a chtěla jsem dělat drahoty, ale tys ze mně strhal oblečení a přitlačil mne čelem ke stromu a ten strom měl hrubou kůru která mi dráždila prsa a ty ses ke mně přimáčkl zezadu…“ sypala jsem ze sebe a zároveň Martina svlékala a on svlékal mne, protože už mu došlo v čem je problém a pokud jde o sex, jsou v tomhle punktu všichni chlapi strašně chápaví. V tomhle jo. Stačí naznačit.

sex-venku-078 sex-venku-079 Klekla jsem si na křesílko a vystrčila vyzývavě zadeček. Martin mne pohladil po zádech a pak zasunul prsty pod bělostnou krajku kalhotek. Ucítila jsem dotek jeho rtů na kříži a pak jen tichý pohyb krajky přes obliny mého zadečku. Byla jsem mokrá jako mořská houba za přílivu. Představovala jsem si, jak si prohlíží můj vystrčený zadeček a hlavně ta nejtajnější místečka. Místečka, která běžně k vidění nejsou, ale teď jsem mu je nabízela v té nanejvýš necudné póze, ve svitu ranního sluníčka.

Nezůstal ale jen u prohlížení. Slastně jsem přivřela oči, když jsem na své citlivé mušličce ucítila jeho horký dech. A málem jsem vyjekla slastí, když do mne zajel jeho jazyk. Nedočkavý, horký a útočící. Zanořil se do mé promočené svatyňky a já se kousla do rtů tou nečekanou rozkoší.

sex-venku-075 sex-venku-081 sex-venku-080 Jeho pevné ruce sevřely můj zadeček a ústy se vpíjel do pramenů mé studánky. Ve slastné křeči jsem svírala opěradlo, až mi zbělely klouby. Prohýbala jsem se v kříži, abych se mu nabídla celá, aby nevynechal jediné místečko mého rozcitlivělého pohlaví. Mrštný jazyk se zasouval dovnitř, pak objel okolí mé štěrbinky a špičkou se dotkl poštěváčku. Aaah! To je…. Mmmhmm… pak se přesunul na opačnou stranu… ano… můj bože… to snad není pravda! Zamířil na místečko, kde jsem hodně citlivá na dotek, ale stud by mi nedovolil si o takové laskání říct. Ani v noci, za úplné tmy. A teď paprsky letního sluníčka svítí na můj zadeček i na jeho sevřenou uzounkou dírku, ke které se nezadržitelně sune jazýček mého milence.

Zavřela jsem oči a s bušícím srdcem čekala, kam až se odváží. Teď! Cítím dotek na samotném okraji mého análku. Bože… krouží kolem… ten pocit z perverzního laskání je k nepopsatelně vzrušující! A teď… Mmm… oh… oh… oooh! Jeho pevný jazyk se dere do mého zadečku, rukama svírá mé oblinky a roztahuje je od sebe aby měl lepší přístup… aaah… hlava se mi točí závratí a po vnitřní straně stehen mi stéká pramínek vzrušení. To už není k vydržení… potřebuju TO!

Otočím se, a… ani nevím jak, už ležím na zádech s nohama vysoko zdviženýma, krásně nabodnutá na Martinův vztyčený penis.
sex-venku-132 Drží mne za kotníky a vráží své nadržené kopí do mého promočeného klína. Konečně mu vidím do tváře! Miluju ten jeho vzrušený a dobyvačný výraz. V takových chvílích se mu chci dát celá, chci s ním sdílet naši společnou rozkoš.

Na malý okamžik přestal, naše pohledy se střetly. Pomalu, pomaloučku se vysouval ven a já ho jednou rukou instinktivně chytila a sevřela, jako bych chtěla říct „Neopouštěj mne!“.

Cítila jsem v ruce jeho tvrdý úd a náhle sem pocítila touhu navázat na tu perverzní předehru, kdy mi laskal jazýčkem prdelku. Stále jsme se dívali jeden druhému do očí, když jsem nasměrovala jeho mužství trochu níž, do mojí zadní dírky.

sex-venku-140 sex-venku-144 Maličko přitlačil a jeho oči se ptaly „ještě?“. Uvolnila jsem se a… už jsem cítila jak jeho žalud roztahuje můj svěrač. Bože, ten je velký, říkala jsem si v duchu pro sebe, ale chtěla jsem to. Roztahoval můj ubohý análek až k samé hranici bolesti, ale pak náhle všechny nepříjemné pocity ustoupily a vystřídal je nepopsatelný pocit slasti a vzrušení. Nebylo to jako předtím, když byl v mé mušličce. Bylo to… prostě jiné. Vzrušovalo mne to a já měla pocit že se vznáším na malém obláčku rozkoše, který roste a sílí a obaluje mne, já se v něm zmítám jako peříčko v uragánu a… AAAH…OOoo… moje ruka podvědomě zamířila do klína. Začala masírovat klitoris a tím mne katapultovala k bouřlivému vrcholu. Celý svět se proměnil v malou namodralou bublinu, která se komíhala v poryvech mých orgastických křečí.

To ráno jsem propadla análnímu sexu. Nevím, proč, možná za to může moje citlivé ústí zadečku, nebo ta chuť zakázaného ovoce, nedokázala jsem se toho nasytit.

sex-venku-159 Osedlala jsem si Martina na koníčka a – jak jinak – hezky do úzké zadní dírky. Nasedla jsem si na něj a vychutnávala si ten pocit nekonečně dlouhého zajíždění… nemělo to konce… cítila jsem ho až v krku! Nabodnutá na jeho mohutný nástroj jsem jen zalapala po dechu.

sex-venku-172 A když několikrát přirazit, málem jsem rozkoší ztratila vědomí. Udělaly se mi mžitky před očima a slastí se mi zatočila hlava. Musel mne přidržet, abych nespadla.

sex-venku-189 Ještě zezadu! Chtěla jsem vyzkoušet všechny polohy. Moje zadní dírka už byla krásně uvolněná a při pronikání nekladla žádný odpor. Olbřímí úd do mne zajel jako nic! Můj milenec začal přirážet stále rychleji a tvrději, nepochybně se mu to netradiční šoustání líbilo stejně jako mně. V téhle poloze jsem mohla přirážet naproti a naše těla se střetávala s hlasitými pravidelnými nárazy a zahradou se neslo naše vzrušené sténání. Vycítila jsem, že i Martin se blíží ke svému vrcholu a já toužila po tom, abych ho tam vynesla sama. Jen já jsem měla právo být příčinou, důvodem a základem jeho orgasmu. On měl být jen ten, kdo si ho vychutnává a nechává se jím unášet, aniž se o něco snažil nebo usiloval.

sex-venku-212 Usadila jsem ho do sedačky a naskočila si na něj. Můj zadeček pohltil jeho mužství a těsně ho obemkl. „Ne, nehýbej se!“ zakázala jsem mu jakýkoli pohyb, když začal přirážet. „Já sama!“ a pomalu jsem se začala pohybovat nahoru a dolů po tom velkém tvrdém vzrušeném mužství.

sex-venku-224 Za zády jsem cítila horký a zrychlující se dech. Postupně začal přecházet v přerývavé steny a jeho penis v mém zadečku dosáhl tvrdosti žuly. Stáhla jsem zadeček a začala mo masírovat stahováním svěračů. Jeho vzrušení se přeneslo i na mne.

Cítil jsem jak se jeho svaly napínají a tuhnou, jak se jeho prsty křečovitě svírají na mém těle, až jsem vyjekla bolestí. Jeho tělo se vzepjalo a z úst se vydralo zařičení hřebce. Do mých útrob vystříkla sprška horké lávy a za ní druhá, třetí…

Vysunula jsem jeho úd, pevně stiskla a začala ho pumpovat rukou. Další výstřik šel na moje bříško a další a další… nebralo to konce. Vzduch se prosytil vůní mužského semene, které jsem si vetřela do kůže na opáleném bříšku. Krásný začátek letního dne.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 205 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář