Umělá vagína

Umělá ústa Umělá vagíma Umělá vagína (umělá pochva) je erotická pomůcka určená pro muže. Jde o gumovou napodobeninu pochvy, obvykle vybavenou vibračním zařízením. Na stejném principu fungují též umělá ústa. Někdy se pro podobné pomůcky používá název masturbátor (viz též heslo masturbace).

Umělý penis

Umělý penis nemusí používat jenom ženy při masturbaci Umělý penis Strapon dildo v akci Strapon dildo Oboustranný umělý penis v akci Oboustranný umělý penis Umělý penis (dildo) – erotická pomůcka tvaru penisu. Od vibrátoru se liší tí, že prostě nevibruje (v češtině se oba pojmy často zaměňují, specifikou je také český název robertek, používaný jak pro umělý penis, tak i pro vibrátor). Umělý penis může být opatřen postrojem, kterým je možno připevnit jej na patřičné místo a používat jako skutečný ztopořený penis (strapon dildo). Oboustranný umělý penis je zakončen žaludem na obou koncích, takže se uplatní zejména při lesbických hrátkách.

Uncut

Anglicky neobřezaný muž (viz obřízka).

Uterus

Viz děloha.

Uzdička

Velmi účinné je laskání uzdičky jazykem Uzdička Kožní řasa, která spojuje žalud penisupředkožkou. Bývá mimořádně citlivá. Zkušené ženy to vědí, a využívají toho, když chtějí poskytnout svému partnerovi potěšení.