Tanga

Tanga zezadu Tanga zepředu Spodní díl dámského prádla zredukovaný na skutečné minimum.

TGP

Zkratka znamená Thumbnail Gallery Post, a setkal se s ní asi každý kdo brouzdá po internetu. Označují se tak servery které zveřejňují odkazy na erotické stránky které jsou na jiných serverech. Cílem je samozřejmě propagace, reklama. Uživatel si zadarmo prohlédne obrázky které najde na TGP serveru a pokud se mu líbí, bude chtít vidět víc, a za to už bude muset zaplatit.

Protože je však internet prostředí kde se moc nedbá na etiku či morálku, může vás takový TGP server nasměrovat nikoli na stránku s obrázky, ale třeba na jiný TGP server, ten zase na další TGP, a tak dále. To v lepším případě. V horším případě se dostanete někam, kde vám hrozí zavirování počítače či dokonce odsátí vašich peněz (přesměrování modemu na nějakého zatraceně drahého providera). Proto buďte vždy ve střehu a přečtěte si něco o  bezpečnosti na internetu.

Threesome

Threesome - trojka. Skupinka tří osob při erotických hrátkách Trojka – erotické hrátky ve třech. Nejobvyklejší možnosti jsou v zásadě dvě: dva muži a jedna žena (MMF) nebo dvě ženy s jedním mužem (FFM), nicméně skupinky tří osob stejného pohlaví jsou možné rovněž.

Tit fucking

Tit fucking - soulož mezi prsy Poloha při souloži, při které muž vkládá penis nikoli do pochvy, ale mezi ňadra ženy. Tato poloha vyžaduje určité fyzické dispozice od obou partnerů, pro ženu může být příjemným zážitkem pozorovat ejakulaci hodně zblízka (pozor na oči). Pro lepší skluz je vhodné použít lubrikační gel nebo olej.

Transsexualita

Porucha sexuální identifikace kdy biologicky normální muž se cítí být ženou a žena zase mužem. Cítí se svou duší uvězněni v těle, které jim nepřísluší, s nímž se neztotožňují. Je to porucha trvalá, celoživotní, a léčí se změnou pohlaví – tedy operativní změnou fyzického vzhledu, což je provázeno podáváním hormonů a psychoterapií. Transsexualita se často nesprávně zaměňuje s transvestitismem nebo hermafroditismem.

Tranny

Nespisovný anglický výraz pro označení transsexuála nebo hermafrodita.

Transvestitismus

Tranvestitismus (transvestismus, cross-dressing) – sexuálně motivované převlékání se do prádla a oděvu patřícího opačnému pohlaví (nejčastěji se jedná o muže). Přitom pocit příslušnosti k vlastnímu pohlaví nebývá narušen, muž se i přes dámské oblečení a vystupování cítí být i nadále mužem. To je zásadní rozdíl kterým se transvestitismus odlišuje od transsexuality.

Travesty show

Travesty show Představení ve kterém vystupují muži převlečení za ženy (transvestité), zpravidla za zpěvačky, a na poloviční či úplný playback napodobují jejich vystoupení. Za upozornění stojí především samotný pojem travesty show, který pochází se slova travestie, což je specifický způsob parodie (konkrétní umělecké dílo je předvedeno formálně směšným způsobem beze změny obsahu). Podobnost slov travestietransvestitismus často vede k mylnému dojmu že spolu nějak souvisí. Opak je pravdou, jde o  podobnost čistě náhodnou.

Trojka

Viz threesome.

Tušérství

Sexuální úchylka projevující se zpravidla u mužů, kteří se vzrušují tím, že se dotýkají neznámých žen na intimních místech (například v tlačenici, v hromadném dopravním prostředku a podobně).

Twink

Slangový výraz žívaný mezi homosexuály pro atraktivního chlapecky vypadajícího muže.